Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Valorisation of the historical and cultural heritage through the development and promotion of the Carpathian Cultural Route”

Детальніше...

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

Проєкт «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

15 вересня 2022 року відбувся круглий стіл в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях», що впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (Україна) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Метою круглого столу було представлення Карпатського культурного щляху. У роботі круглого столу взяли участь понад 30 представників історико-культурних об'єктів, туристичних компаній та надавачі туристичних послуг, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковців, інститутів громадянського суспільства Івано-Франківської й Закарпатської областей України.

На круглому столі було представлено проєкт «Карпатський культурний шлях», Концепцію Карпатського культурного шляху, бренд та маркетингову стратегією, інформацію про цифрові туристичні інформаційні панелі та інформаційні стенди для облаштування Карпатського культурного шляху. Під час круглого столу обговорено учасниками круглого столу створений Карпатський культурний шлях, що сприятиме налагодженню відкритого діалогу, міжсекторного партнерства мережі Карпатського культурного шляху.

Із вступним словом до учасників круглого столу звернулась заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» Марія Ковалів. Вона відзначила, що проведення круглого столу є доброю нагодою ознайомитись з проєктом та туристичним продуктом культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», поділитися та обмінятися практичним та науковим досвідом, новими напрацюваннями в сфері культури і туризму, започаткувати сталу співпрацю задля якісного управління культурною спадщиною та використання її для добробуту громад, сприяти створенню й розбудові Карпатського культурного шляху.
До учасників круглого столу із промовою звернувся виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) Раду Біг, в якій акцентував увагу на важливості та інноваційності проєкту для України та Румунії.
Перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, менеджер проєкту з комунікацій Олег Мандрик у своєму вітальному слові відзначив важливість для університету виконання міжнародного проєкту, наголосив на значному досвіді університету співпраці із закордонними партнерами, розширенні сфер виконання проектів міжнародної технічної допомоги, в тому числі туристичного спрямування, успішній реалізації в університеті проекту транскордонного співробітництва з популяризації об’єктів культурної та історичної спадщини.
Віталій Передерко – начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації у вітальному слові відзначив вагому роль культурного туризму в розвитку місцевої економіки як інструменту формування національної ідентичності, збереження культурної спадщини, налагодження міжкультурного діалогу. Адже капіталізація культури через туризм є одним із чинників соціально-економічного розвитку територій. Проєкт включає 40 найвизначніших і найцікавіших об'єктів культурної спадщини регіону. Він підтримуватиме розвиток культурного туризму, локальної культури та збереження спадщини у Карпатах.

Марія Ковалів – заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)», менеджер проєкту, ознайомила учасників круглого столу з проектом «Карпатський культурний шлях», окреслила основні завдання та заходи проекту, представила Концепцію Карпатського культурного шляху та презентувала інтегрований туристичний продукт культурної спадщини «Карпатський культурний шлях». Володимир Бурденюк – координатор проєкту громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» ознайомив учасників з туром та об’єктами, які увійшли в Карпатський культурний шлях. Людмила Архипова – завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, координатор проєкту, ознайомила учасників круглого столу з брендом та маркетинговою стратегією. Раду Біг – виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту, координатор проєкту (Румунія) ознайомив учасників круглого столу з інформацією про цифрові туристичні інформаційні панелі та інформаційні стенди для облаштування Карпатського культурного шляху.
Учасники круглого столу обговорили важливість створення та розбудови Карпатського культурного шляху, отримали вичерпні відповіді на свої запитання, висловили свою готовність до участі в заходах проєкту.

Довідково:

Проєкт «Карпатський культурний шлях» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщини-Словаччина–Румунія–Україна 2014 – 2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/.Основна мета проєкту полягає у підтримці валоризації культурно-історичної спадщини в Карпатському єврорегіоні шляхом розвитку та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в транскордонних регіонах Румунії та України. Цільовими завданнями проєкту є: створення інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», який поєднає об'єкти історичної та культурної спадщини з іншими атракціями та пов'язаними з ними супутніми послугами; вдосконалення навичок та обізнаності представників культурного туризму за допомогою навчальної програми; просування інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини “Карпатський культурний шлях” на регіональних та міжнародних ринках шляхом розробки промоційних матеріалів, спільних джерел інформації в Інтернеті та мобільного додатку.

 

 

 

 

 
Новини
 

Жовтень, 2023 року

Четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Підсумкова конференція  в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Облаштування Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями і туристичними інформаційними стендами.

Детальніше...

Вересень, 2023 року

Четверта зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com