Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Липень, 2022 року

Друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

13 липня 2022 року відбулося друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях», що впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

У засіданні Наглядової ради взяли участь представники партнерських організацій, залучених до впровадження проекту. Головував на засіданні Наглядової ради проєкту Віктор Рудницький – голова громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)», голова Наглядової ради проєкту.

На другому засіданні Наглядової ради проєкту  розглянуто питання про хід реалізації проєкту «Карпатський культурний шлях» в першому році проєкту, про виготовлення та оснащення Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями та  інформаційними стендами, про створення мережі зацікавлених установ та організацій, що становить основу Карпатського культурного шляху, про організацію проведення 2 круглих столів в Україні та Румунії.

Марія Ковалів - заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)»,  менеджер проєкту, доповіла про хід реалізації проєкту «Карпатський культурний шлях» в першому році проєкту, окреслила завдання   та заплановані заходи в рамках реалізації проєкту з української та румунської сторони.  Особливу увагу Марія Ковалів приділила питанням створенню мережі Карпатського культурного шляху та організації проведення 2 круглих столів в Україні та Румунії.

Раду Біг - виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія), координатор проєкту ознайомив учасників засідання про впровадження проєкту  в повіті Марамуреш, виготовлення та оснащення Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями та інформаційними стендами.

Людмила Архипова – завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, координатор проєкту доповіла про стан реалізації проєкту Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Члени Наглядової ради проекту висловили свої пропозиції та рекомендації щодо подальшого впровадження проекту, обговорили важливість діяльності Наглядової ради проекту як громадського органу, створеного в рамках проєкту.

Довідково:

Проєкт «Карпатський культурний шлях» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщини-Словаччина–Румунія–Україна 2014 – 2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/.

Основна мета проєкту полягає у підтримці валоризації культурно-історичної спадщини в Карпатському єврорегіоні шляхом розвитку та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в транскордонних регіонах Румунії та України. Цільовими завданнями проєкту є: створення інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», який поєднає об'єкти історичної та культурної спадщини з іншими атракціями та пов'язаними з ними супутніми послугами; вдосконалення навичок та обізнаності представників культурного туризму за допомогою навчальної програми; просування інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини “Карпатський культурний шлях” на регіональних та міжнародних ринках шляхом розробки промоційних матеріалів, спільних джерел інформації в Інтернеті та мобільного додатку.


 
Новини
 

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Запрошуємо на міжнародний онлайн-семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів».

Детальніше...

Грудень, 2022 року

Третє засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Липень, 2022 року

Друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com