Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Valorisation of the historical and cultural heritage through the development and promotion of the Carpathian Cultural Route”

Детальніше...

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

Проєкт «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Жовтень, 2023 року

Четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

18 жовтня 2023 року відбулося четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях», що впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

У засіданні Наглядової ради взяли участь представники партнерських організацій, залучених до впровадження проекту. Головував на засіданні Наглядової ради проєкту Віктор Рудницький – голова громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)», голова Наглядової ради проєкту.

На четвертому засіданні Наглядової ради проєкту  розглянуто питання про реалізацію проєкту «Карпатський культурний шлях» в другому році проєкту.

Марія Ковалів  заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)»,  менеджер проєкту, доповіла про реалізацію проєкту «Карпатський культурний шлях» в другому році проєкту, окреслила основні заходи та основні результати впровадження проєкту з української та румунської сторони, а саме:

 • створено Наглядову раду проєкту, проведено 4 засідання;
 • організовано та проведено 4 зустрічі партнерів проєкту;
 • організовано та проведено 2 конференції (85 учасників);
 • створено 2 групи експертів, проведено 8 засідань;
 • організовано та проведено 2 круглих столи (66 учасників);
 • здійснено аналітичне дослідження;
 • проведено соціологічне опитування;
 • сформовано базу даних;
 • розроблено Концепцію Карпатського культурного шляху;
 • розроблено бренд та маркетингову стратегію Карпатського культурного шляху;
 • створено транскордонний культурний туристичний маршрут «Карпатський культурний шлях», який об’єднав 40 культурно-історичних об’єктів Івано-Франківської й Закарпатської областей та повіту Марамуреш;
 • створено інтегрований туристичний продукт культурної спадщини «Карпатський культурний шлях»;
 • облаштовано Карпатський культурний шлях 20 цифровими туристичними інформаційними панелями та 56 інформаційними туристичними стендами;
 • створено мережу Карпатського культурного шляху (51 член);
 • розроблено 4 навчальні модулі, організовано та проведено 1 семінар (88 учасників) та 1 навчальний тур (18 учасників);
 • розроблено та видано тримовний каталог;
 • розроблено та видано тримовну брошуру;
 • розроблено та видано тримовну карту;
 • створено українсько-румунський веб-сайт https://carpathianculturalroute.com/;
 • розроблено мобільний застосунок.

Раду Біг - виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія), координатор проєкту ознайомив учасників засідання про впровадження проєкту  в повіті Марамуреш, виготовлення та оснащення Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями та інформаційними стендами.

Людмила Архипова – професор кафедри екології, професор кафедри туризму, рекреації і регіонального розвитку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, координатор проєкту, доповіла про знакування Карпатського культурного шляху та створення мобільного додатку.

Члени Наглядової ради проєкту висловили свої пропозиції та рекомендації щодо подальшої співпраці, обговорили важливість діяльності Наглядової ради проекту як громадського органу, створеного в рамках проєкту.

Довідково:

Проєкт «Карпатський культурний шлях» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщини-Словаччина–Румунія–Україна 2014 – 2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/. Основна мета проєкту полягає у підтримці валоризації культурно-історичної спадщини в Карпатському єврорегіоні шляхом розвитку та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в транскордонних регіонах Румунії та України. Цільовими завданнями проєкту є: створення інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», який поєднає об'єкти історичної та культурної спадщини з іншими атракціями та пов'язаними з ними супутніми послугами; вдосконалення навичок та обізнаності представників культурного туризму за допомогою навчальної програми; просування інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини “Карпатський культурний шлях” на регіональних та міжнародних ринках шляхом розробки промоційних матеріалів, спільних джерел інформації в Інтернеті та мобільного додатку.

 

 

 
Новини
 

Жовтень, 2023 року

Четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Підсумкова конференція  в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Облаштування Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями і туристичними інформаційними стендами.

Детальніше...

Вересень, 2023 року

Четверта зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com