Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Січень, 2022 року

Третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

21 січня 2022 року в м. Івано-Франківську відбулося третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях», що впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

На засіданні експертної групи  розглянуто питання про хід реалізації проєкту «Карпатський культурний шлях», про проведення соціологічних опитувань культурних й історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей, їх відвідувачів. Обговорено базу даних та відбір культурних й історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, проєкт логотипу та салоган Карпатського культурного шляху.

Марія Ковалів - заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)»,  менеджер проєкту, заступник голови експертної групи ознайомила присутніх з виконанням завдань проєкту, а саме зі здійсненням оцінки потенціалу культурної спадщини шляхом проведення аналітичного дослідження, соціологічних опитувань та розробки бази даних, проінформувала членів експерної групи про виконані та заплановані заходи в рамках реалізації проєкту з української та румунської сторони.

Людмила Архипова – завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, координатор проєкту представила результати соціологічного опитування культурно-історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей та соціологічного опитування відвідувачів культурно-історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Член експертної групи, перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, менеджер проєкту з комунікацій  Олег Мандрик відмітив проведену велику роботу щодо здійснення соціологічних опитувань культурних та історичних об’єктів Івано-Франківської і Закарпатської областей та їх відвідувачів.

Володимир Бурденюк – координатор проєкту громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)», секретар експертної групи зазначив, що всі заходи та роботи, що реалізуються в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях», є ґрунтовними, обґрунтованими та висвітлюють реальну картину туристичної галузі Карпатського регіону, а також проводяться із врахування перспективного розвитку. Зокрема в базу даних об’єктів  Івано-Франківської та Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, увійшло загалом 572 об’єкти матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, а також супутня інфраструктура та народні промисли.

В обговоренні соціологічних опитувань, бази даних, відборі культурних та історичних об’єктів Івано-Франківської і Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, логотипу та салогану Карпатського культурного шляху взяли участь: Олег Мандрик  –  перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, менеджер проєкту з комунікацій, Марія Маківничук – депутат Верховинської селищної ради,    Андрій Стасюк – завідувач науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич», Галина Беднарчик – директор Івано-Франківського краєзнавчого музею,  Ярослав Адаменко – завідувач кафедри екології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Роман Шевчик – експерт з питань місцевого розвитку та бізнесу,  Ірина Федів  – заступник генерального директора з наукової роботи Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.

Довідково:

Проєкт «Карпатський культурний шлях» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщини-Словаччина–Румунія–Україна 2014 – 2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/.

Основна мета проєкту полягає у підтримці валоризації культурно-історичної спадщини в Карпатському єврорегіоні шляхом розвитку та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в транскордонних регіонах Румунії та України. Цільовими завданнями проєкту є: створення інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», який поєднає об'єкти історичної та культурної спадщини з іншими атракціями та пов'язаними з ними супутніми послугами; вдосконалення навичок та обізнаності представників культурного туризму за допомогою навчальної програми; просування інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини “Карпатський культурний шлях” на регіональних та міжнародних ринках шляхом розробки промоційних матеріалів, спільних джерел інформації в Інтернеті та мобільного додатку.

 
Новини
 

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Запрошуємо на міжнародний онлайн-семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів».

Детальніше...

Грудень, 2022 року

Третє засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Липень, 2022 року

Друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com