Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Valorisation of the historical and cultural heritage through the development and promotion of the Carpathian Cultural Route”

Детальніше...

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

Проєкт «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Січень, 2022 року

Третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

21 січня 2022 року в м. Івано-Франківську відбулося третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях», що впроваджується громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

На засіданні експертної групи  розглянуто питання про хід реалізації проєкту «Карпатський культурний шлях», про проведення соціологічних опитувань культурних й історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей, їх відвідувачів. Обговорено базу даних та відбір культурних й історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, проєкт логотипу та салоган Карпатського культурного шляху.

Марія Ковалів - заступник голови громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)»,  менеджер проєкту, заступник голови експертної групи ознайомила присутніх з виконанням завдань проєкту, а саме зі здійсненням оцінки потенціалу культурної спадщини шляхом проведення аналітичного дослідження, соціологічних опитувань та розробки бази даних, проінформувала членів експерної групи про виконані та заплановані заходи в рамках реалізації проєкту з української та румунської сторони.

Людмила Архипова – завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, координатор проєкту представила результати соціологічного опитування культурно-історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей та соціологічного опитування відвідувачів культурно-історичних об’єктів Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Член експертної групи, перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, менеджер проєкту з комунікацій  Олег Мандрик відмітив проведену велику роботу щодо здійснення соціологічних опитувань культурних та історичних об’єктів Івано-Франківської і Закарпатської областей та їх відвідувачів.

Володимир Бурденюк – координатор проєкту громадської організації «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)», секретар експертної групи зазначив, що всі заходи та роботи, що реалізуються в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях», є ґрунтовними, обґрунтованими та висвітлюють реальну картину туристичної галузі Карпатського регіону, а також проводяться із врахування перспективного розвитку. Зокрема в базу даних об’єктів  Івано-Франківської та Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, увійшло загалом 572 об’єкти матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, а також супутня інфраструктура та народні промисли.

В обговоренні соціологічних опитувань, бази даних, відборі культурних та історичних об’єктів Івано-Франківської і Закарпатської областей, для включення їх до Карпатського культурного шляху, логотипу та салогану Карпатського культурного шляху взяли участь: Олег Мандрик  –  перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, менеджер проєкту з комунікацій, Марія Маківничук – депутат Верховинської селищної ради,    Андрій Стасюк – завідувач науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич», Галина Беднарчик – директор Івано-Франківського краєзнавчого музею,  Ярослав Адаменко – завідувач кафедри екології Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Роман Шевчик – експерт з питань місцевого розвитку та бізнесу,  Ірина Федів  – заступник генерального директора з наукової роботи Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.

Довідково:

Проєкт «Карпатський культурний шлях» впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщини-Словаччина–Румунія–Україна 2014 – 2020, що фінансується Європейським Союзом https://huskroua-cbc.eu/.

Основна мета проєкту полягає у підтримці валоризації культурно-історичної спадщини в Карпатському єврорегіоні шляхом розвитку та просування Карпатського культурного шляху як інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини в транскордонних регіонах Румунії та України. Цільовими завданнями проєкту є: створення інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини «Карпатський культурний шлях», який поєднає об'єкти історичної та культурної спадщини з іншими атракціями та пов'язаними з ними супутніми послугами; вдосконалення навичок та обізнаності представників культурного туризму за допомогою навчальної програми; просування інтегрованого туристичного продукту культурної спадщини “Карпатський культурний шлях” на регіональних та міжнародних ринках шляхом розробки промоційних матеріалів, спільних джерел інформації в Інтернеті та мобільного додатку.

 
Новини
 

Жовтень, 2023 року

Четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Підсумкова конференція  в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Облаштування Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями і туристичними інформаційними стендами.

Детальніше...

Вересень, 2023 року

Четверта зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com