Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Valorisation of the historical and cultural heritage through the development and promotion of the Carpathian Cultural Route”

Детальніше...

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

Проєкт «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Травень, 2015

Запрошуємо до участі в Міжнародному інвестиційному форумі «Інвестиції в Карпатський регіон»

 

У рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, запрошуємо представників малих і середніх підприємств та представників органів місцевої влади, представників дипломатичних місій та торгових представництв, потенційних інвесторів до участі у Міжнародному інвестиційному форумі «Інвестиції в Карпатський регіон».

Головна мета проведення форуму – презентація інвестиційного потенціалу та інвестиційних проектів (пропозицій) малих та середніх підприємств Івано-Франківської області й повіту Марамуреш (Румунія), пошук інвесторів та залучення інвестицій, налагодження нових ділових зв’язків між учасниками.
Форум є доброю можливістю підприємствам продемонструвати свій потенціал, запропонувати свої проекти та ідеї, встановити прямі ділові контакти та обмінятися досвідом.

Термін проведення форуму: 23- 24 червня 2015 року.

Місце проведення форуму:
Готель «Надія», вул. Незалежності, 40, м. Івано-Франківськ, Україна.

До участі у форумі запрошуються:
Представники малих і середніх підприємств; представники органів місцевої влади, представники дипломатичних місій та торгових представництв, потенційні інвестори.

Учасникам форуму пропонується: мати інформаційні матеріали і презентації підприємств та бізнес-пропозицій в друкованому й електронному вигляді.

Цільова територія Карпатського регіону, з якої запрошуються представники малих і середніх підприємств та органів влади:
Івано-Франківська область, повіт Марамуреш

Витрати:
Організатори забезпечують роздатковими матеріали, проживання та харчування учасників форуму.

Для участі у форумі необхідно подати заповнену реєстраційну форму з позначкою «Заявка на участь у міжнародному інвестиційному форумі» вказавши наступні дані: назва підприємства (організації); ім’я та прізвище учасника (на українській та англійській мовах); посада учасника; адреса підприємства (організації); електронна пошта та номер мобільного телефону учасника, а також обрати тематичну секцію (відмітити одну секцію), в якій плануєте взяти участь: промисловість та енергозбереження; агропромисловий комплекс; туризм.

Інформацію необхідно подати в письмовій формі до 5 червня 2015 року на адреси:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, вул. Дністровська, 26, м. Івано-Франківськ, 76018 та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 
Новини
 

Жовтень, 2023 року

Четверте засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Підсумкова конференція  в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Жовтень, 2023 року

Облаштування Карпатського культурного шляху цифровими туристичними інформаційними панелями і туристичними інформаційними стендами.

Детальніше...

Вересень, 2023 року

Четверта зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com