Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 
Мета Асоціації

Сприяння економічному і соціальному розвитку Івано-Франківської області та її територіальних громад
Рудницький В.М.
Основні напрями організації:
  • Стратегічне планування, розробка та впровадження планів, проектів, програм розвитку регіону й територіальних громад;
  • Навчання та підвищення кваліфікації фахівців у галузі місцевого та регіонального економічного розвитку
  • Проведення досліджень і аналізу розвитку регіону та територіальних громад;
  • Реформування органів місцевого самоврядування, підвищення прозорості й підзвітності влади на місцевому рівні: проведення моніторингу якості державних послуг; підтримка й розвиток публічних веб-ресурсів;
  • Розробка та впровадження програм, проектів розвитку галузей економіки й соціального розвитку, в тому числі розвитку туристичної індустрії, культури, освіти, житлово-комунального господарства;
  • Організація семінарів, конференцій, круглих столів, навчальних програм, створення навчальних центрів, обмін досвідом з іншими регіонами й країнами;
  • Розробка та впровадження програм з питань європейської інтеграції, транскордонного й регіонального співробітництва;
  • Аналіз інвестиційного клімату в регіоні та підготовка інвестиційних пропозицій; проведення досліджень та маркетингових планів розвитку територій, галузей та об'єктів; створення позитивного іміджу регіону (територіальних громад);
  • Проведення досліджень і моніторинг соціально-економічного розвитку області, його окремих територіальних громад: удосконалення й створення нових методик для проведення моніторингу й оцінки розвитку регіону і його громад.
Голова АЕРІФ
Рудницький В.М.

Досвід роботи

Асоціація створена в 1997 році та підтримує тісні зв'язки й постійно співпрацює з більш ніж 30 активними НДО м. Івано-Франківська, 8 районів області, інших регіонів України, Канади, Польщі та Словаччини, Івано-Франківським міськвиконкомом, Івано-Франківською облдержадміністрацією, міськими засобами масової інформації, вищими навчальними закладами м. Івано-Франківська, проектами міжнародної технічної допомоги, а також університетом Ватерлу (Канада) та Університетом м. Клівленд (США). Асоціація є засновником та активним членом регіональної Партнерської мережі громадський організацій Івано-Франківщини, а також Асоціації агенцій регіонального розвитку України. Фахівцями Асоціації постійно проводяться практичні семінари з для недержавних організацій міста та районів області, а також органів державного управління та місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку, стратегічного планування розвитку громад, мобілізації місцевих ресурсів, створення та діяльності НДО, започаткування та діяльності громадських дорадчих органів, а також фандрейзингу для недержавних організацій. Працівники АЕРІФ пройшли навчання та стажування за кордоном, зокрема в Канаді, США, Польщі, Литві та Словаччині.
Асоціація є активним членом кількох регіональних, загальнонаціональних та міжнародних мереж громадських організацій, зокрема Асоціації агентство регіонального розвитку України та CEE Citizen Network. За період діяльності Асоціацією реалізовано 56 проекти в галузі економічного і соціального розвитку регіону та її громад.
 
Новини
 

Жовтень, 2015

Відбулося четверте засідання Наглядової ради проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Вересень, 2015

Підсумкова конференція проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Червень, 2015

Відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Інвестиції в Карпатський регіон»

Детальніше...

Травень, 2015

Відбулося засідання фокус-групи в рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Травень, 2015

Запрошуємо до участі в Міжнародному інвестиційному форумі «Інвестиції в Карпатський регіон»

Детальніше...

Березень, 2015

Відбулося третє засідання Наглядової ради проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Грудень 2014 року

Відбулося друге засідання Наглядової ради проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com