Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 
Червень 2012
Тренінг по Представленню Фінансових Методів Підтримки Малого та Середнього Бізнесу Міжнародними Фінансовими Інституціями був проведений у Києві

 

Представники від 31-ї Організації Підтримки Бізнесу (BSO) з Білорусії, Молдови та України взяли участь у третьому та останньому навчальному семінарі, який проходив у Києві 24-25 травня 2012 року. 

Організація тренінгу відбувалася за підтримки партнерів проекту Фінансова Допомога для Малого та Середнього Бізнесу (FIT4SMEs): Асоціації Економічного Розвитку Івано-Франківщини та Асоціації Агенцій Регіонального Розвитку України (ААРРУ). 

Перший день тренінгу відкривали Микола Меленевський, перший заступник національного координатора Центральноевропейської Ініціативи (ЦЄІ) в Україні, Юрій Третяк, Виконачий директор ААРРУ, Геннадій Русанов, координатор проектів Асоціації Економічного Розвитку Івано-Франківщини, Андре Доменіконі, Посольство Італії в Україні та Даніела Біадене, Молодший директор, Офіс фонду ЦЄІ при Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). 

Італійський Інститут Міжнародної Торгівлі презентував учасникам тренінгу досвід роботи Італійської Урядової Організації зі Стимулювання Торгівлі з міжнародними Фінансовими Інституціями, Організаціями Підтримки Бізнесу, а також Малим та Середнім Бізнесом. Учасники від Організацій Підтримки Бізнесу мали можливість отримати знання про інструменти ЄБРР для підтримки малого та середнього бізнесу, такі як Послуги Бізнес Консультування та Програма Росту Підприємства. Компанія Міжнародне Проектне Консультування (International Projekt Consult GmbH) презентувала Українську Програму Мікро Кредитування, в той час як представник від BC ProCredit Bank Молдова описав як цей банк керує фондами розміщеними міжнародними фінансовими інституціями. Другий день був сфокусований на таких практичних питаннях як стратегії для вибору, сприяння кваліфікованому малому та середньому бізнесу та подавання запиту на фінансову допомогу. 

Два тренінги вже були проведенні у Тірані (15-16 березня, 2012) та Белграді (3-4 квітня, 2012). Завдяки проекту FIT4SMEs, більш ніж 90 Організацій Підтримки Бізнесу з країн не-членів ЄС ЦЄІ мали шанс покращити свої знання про фінансову допомогу від Міжнародних Фінансових Інституцій, які працюють на території країн не-членів ЄС Центральноєвропейської Ініціативи. 

Більше інформації Ви знайдете тут http://www.fit4smes.net/news.asp?IDN=24#view. 
 
Новини
 

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Липень, 2022 року

Друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Червень, 2022 року

Четверте засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2022 року

Презентація проєкту «Карпатський культурний шлях» на семінарі

Детальніше...

Лютий, 2022 року

Друга зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Січень, 2022 року

Третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Листопад, 2021 року 

Друге засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com