Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 
Грудень 2011
Круглий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону»

 

30 листопада 2011 року в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» відбувся круглий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону» за участю представників органів місцевої влади, культурних, мистецьких та спортивних закладів, туристичних організацій Івано-Франківської області. 


Мета проведення круглого столу полягає в необхідності інтеграції культурно-етнічних особливостей в туристичну пропозицію регіону, що дозволить залучити широке коло представників громад до діяльності у сфері туризму, а також сприятиме збереженню місцевої автентичності, культури та традицій. 


Перед учасниками круглого столу виступили заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Наталія Гасюк, начальник управління культури Володимир Федорак, перший заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Михайло Марцинків та заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини Марія Ковалів. 


Учасники круглого столу мали змогу ознайомитись із ходом реалізації проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», обговорити пропозицій до формування Карпатського календаря подій заходів культури і мистецтва, спорту та туризму. 


Під час круглого столу забезпечено умови для налагодження відкритого діалогу між його учасниками, визначення проблем, пошук шляхів для їх вирішення. 


Довідково: Проект „Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону” реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. Більше інформації про проект та можливості долучитися до його реалізації можна отримати в Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини (www.aedif.if.ua). 
Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 1Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 2Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 3Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 4Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 5
 
Новини
 

Вересень, 2019

День європейської співпраці 2019

Детальніше...

Жовтень, 2015

Відбулося четверте засідання Наглядової ради проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Вересень, 2015

Підсумкова конференція проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Червень, 2015

Відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Інвестиції в Карпатський регіон»

Детальніше...

Травень, 2015

Відбулося засідання фокус-групи в рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Травень, 2015

Запрошуємо до участі в Міжнародному інвестиційному форумі «Інвестиції в Карпатський регіон»

Детальніше...

Березень, 2015

Відбулося третє засідання Наглядової ради проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com