Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 
Грудень 2011
Круглий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону»

 

30 листопада 2011 року в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» відбувся круглий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону» за участю представників органів місцевої влади, культурних, мистецьких та спортивних закладів, туристичних організацій Івано-Франківської області. 


Мета проведення круглого столу полягає в необхідності інтеграції культурно-етнічних особливостей в туристичну пропозицію регіону, що дозволить залучити широке коло представників громад до діяльності у сфері туризму, а також сприятиме збереженню місцевої автентичності, культури та традицій. 


Перед учасниками круглого столу виступили заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Наталія Гасюк, начальник управління культури Володимир Федорак, перший заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Михайло Марцинків та заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини Марія Ковалів. 


Учасники круглого столу мали змогу ознайомитись із ходом реалізації проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», обговорити пропозицій до формування Карпатського календаря подій заходів культури і мистецтва, спорту та туризму. 


Під час круглого столу забезпечено умови для налагодження відкритого діалогу між його учасниками, визначення проблем, пошук шляхів для їх вирішення. 


Довідково: Проект „Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону” реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. Більше інформації про проект та можливості долучитися до його реалізації можна отримати в Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини (www.aedif.if.ua). 
Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 1Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 2Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 3Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 4Круглий стіл 'Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону'. Фото 5
 
Новини
 

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Липень, 2022 року

Друге засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Червень, 2022 року

Четверте засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2022 року

Презентація проєкту «Карпатський культурний шлях» на семінарі

Детальніше...

Лютий, 2022 року

Друга зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Січень, 2022 року

Третє засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Листопад, 2021 року 

Друге засідання експертної групи проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com