Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини  
   
   
Проекти

Project “Promotion of investment opportunities and cooperation between small and medium sized enterprises through development of cross-border ties in the Carpathian region”

Детальніше...

«Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні»

Детальніше...

Проект "Підвищення контролю за діяльністю і прозорістю органів влади шляхом проведення моніторингу якості надання державних послуг населенню"

Детальніше...

Проект "Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини"

Детальніше...

 Проект „Розвиток сталого сільського туризму. Зміцнення спроможності лідерів сільського розвитку” 2005-2007

Детальніше...
усі проекти
Публікації

Музеї Івано-Франківська

Детальніше...

 Правила поведінки туристів в Карпатах

Детальніше...

Карпатський календар подій культури і мистецтва

Детальніше...

Зниження витрат у малому бізнесі

Детальніше...

Стратегія розвитку та маркетингу туризму в Івано-Франківській області

Детальніше...
усі публікації
 

Листопад, 2014 року

Відбувся міжнародний семінар «Практичні аспекти залучення інвестицій і супровід інвестиційних проектів».

 

З 20 до 23 листопада 2014 року у м. Яремче у рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 проведено міжнародний семінар «Практичні аспекти залучення інвестицій і супровід інвестиційних проектів».

Проект має на меті зміцнення соціального та економічного розвитку в Карпатському регіоні шляхом сприяння співпраці між малими та середніми підприємствами для вирішення інвестиційних проблем у регіоні, створення сприятливого інвестиційного клімату в межах прикордонного регіону України і Румунії, покращення його іміджу через транскордонне співробітництво.

Мета семінару – підвищення рівня знань та професійних навичок представників малих та середніх підприємств, органів місцевої влади в інвестиційній діяльності.

На семінарі протягом 4 днів навчались понад 50 учасників із різних районів Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії, серед яких представники малих та середніх підприємств, органів місцевої влади. Учасники, що навчались на семінарі, своєю активною участю підтвердили важливість та значимість для їхньої роботи знань, отриманих під час  семінару.

Учасники семінару ознайомились з теоретичним курсом, а саме: інноваційний та інвестиційний розвиток територій; шляхи залучення інвестицій та пріоритетні напрямки інвестування; співпраця з інвестором; підготовка інвестиційних проектів.

У рамках семінару здійснено презентацію кращих практик діяльності малих та середніх підприємств в Україні та Румунії. Учасники школи окрім теоретичних знань під час семінару, мали змогу взяти участь у  дискусіях, обмінятися досвідом під час роботи в робочих групах та на  практичних заняттях. За результатами роботи в групах учасниками семінару було підготовлено інвестиційні пропозиції щодо перспектив розвитку та покращення діяльності підприємств, а також інвестиційних продуктів та їх просування на ринку Європи. 

За результатами навчання, учасники семінару були нагородженні сертифікатами. Високий рівень організації та проведення навчання отримав позитивні відгуки та високу оцінку зі сторони органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств малого та середнього бізнесу, які взяли участь в семінарі, про що, свідчить оцінювальна анкета та подяки. 

 

 
Новини
 

Вересень, 2023 року

Четверта зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Травень, 2023 року

Навчальний візит до Румунії в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Квітень, 2023 року

Третя зустріч партнерів проєкту «Карпатський культурний шлях».

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Міжнародний семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів» в рамках проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Лютий, 2023 року

Запрошуємо на міжнародний онлайн-семінар «Розвиток місцевої культури та культурного туризму шляхом створення й промоції культурних маршрутів».

Детальніше...

Грудень, 2022 року

Третє засідання Наглядової ради проєкту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...

Вересень, 2022 року 

Круглий стіл в рамках  проекту «Карпатський культурний шлях»

Детальніше...
усі новини
   
 
АЕРІФ
Адресa: Україна, 76000, м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 26
Телефони: (0342) 72-37-14, 72-37-14
Факс: (0342) 72-37-14

E-mail: mkovaliv@gmail.com